Apartamento Bem Localizado
| Wi-Fi | Recepcja czynna 24 h Recepcja czynna 24h na dobę | Basen Basen zewnętrzny |
| Hotel przyjazny dzieciom Plac zabaw dla dzieci Sala zabaw | Zwierzęta nie są dozwolone Zakaz wprowadzania zwierząt |
Jeśli masz wczesny lot z Vitória da Conquisty, Apartamento Bem Localizado Vitória da Conquista o powierzchni 70 m² mieści się 5 km od lotniska Vitoria Da Conquista. Ten apartament oferuje Wi-Fi oraz prywatny parking dla osób podróżujących samochodem.
Monumento aos Mortos e Desaparecidos Políticos da Bahia znajduje się 950 m od apartamentu, a Memorial Governador Régis Pacheco znajduje się w odległości 12 min spacerem. Dzięki dogodnej lokalizacji Goście mogą z łatwością odwiedzić w około 600 m Prédio da Prefeitura Municipal. Catedral Nossa Senhora das Vitórias leży w jedynie 1 km stąd.
W obiekcie noclegowym znajduje się również 2 łazienki.
W apartamencie mieści się również wspólna kuchnia z zapleczem kuchennym. 2-pokojowy Apartamento Bem Localizado położony jest niedaleko od najbliższego przystanku autobusowego - vanderley.
- Lokalne atrakcje
- Igreja Graca e Paz498 km
- Igreja Batista Betel516 km
- Memorial Governador Régis Pacheco786 km
- Biblia Sagrada176 km
- Monumento aos Bandeirantes703 km
- Teatr Carlosa Jehovy741 km
- Igreja Presbiteriana de Vitoria da Conquista584 km
- Monumento ao Indio476 km
- Centrum kultury Camillo de Jesus Lima746 km
- Lotniska
- Lotnisko Vitoria Da Conquista3,3 km
Do dyspozycji gości w hotelu
O hotelu
- Całkowity zakaz palenia
- Wi-Fi
- Parking
- Recepcja czynna 24h na dobę
- Zakaz wprowadzania zwierząt
- Ochrona całodobowa
- Winda
Opcje wyżywienia
- Wspólna kuchnia
Usługi rekreacyjne
- Basen zewnętrzny
- Sprzęt do barbeque
Do dyspozycji gości w pokoju
- Stół
- Prasowanie
- Pralka
- Telewizor LCD
- Plac zabaw dla dzieci
- Sala zabaw
Ważna informacja
Często Zadawane Pytania
- ❓
Czy Apartamento Bem Localizado obejmuje kuchnię?
Tak, Apartamento Bem Localizado oferuje wspólną kuchnię. - ❓
Ilu gości pomieści Apartamento Bem Localizado?
W Apartamento Bem Localizado może zostać zakwaterowanych maksymalnie 5 odwiedzających. - ❓
Czy Apartamento Bem Localizado ma basen?
Apartamento Bem Localizado dysponuje prywatnym basenem kąpielowym.